Airdrop etkinliklerini en güvenilir ve en doğru bir şekilde sizlere paylaşmak için çabaladığımız yeni bir etkinlikle tekrar birlikteyiz. Bu etkinliğimizde MEXC Global borsasına davetiyemiz ile kayıt olarak kimliğimizi doğrulayacağız ve $10 vadeli işlem bakiyesi kazanacağız.

Davetiye Bağlantısı

https://promote.mexc.com/a/airdroptr

Davetiye bağlantısını kullanarak MEXC Global kayıt formunu açın ve karşınıza çıkan kayıt formunu eksik ve doğru şekilde doldurarak kaydınızı tamamlayın.

MEXC Global Kayıt Formu

Tüm gerekli bilgileri doğrulayın ve kaydı tamamlayın.

Belge Doğrulaması ve Süreç

Hesap kaydınızı tamamladıktan sonra aşağıdaki görselde olduğu gibi Kimlik sayfasına gelin.

Kimlik Doğrulaması

Kimlik sayfasına girdikten sonra karşınıza gelen Gelişmiş KYC ve Birincil KYC doğrulamalarını tamamlayın.

Ortalama olarak 24 saat – 36 saat arasında $10 vadeli bonus bakiyeniz hesabınıza aktarılacaktır. Vadeli işlem bakiyesini çekilebilir bakiye yapmak için aşağıda ki adımları izleyiniz.

Vadeli İşlem Bakiyesini Çekilebilir Yapmak

Hesabınıza $10 vadeli işlem bakiyesini https://www.mexc.com/tr-TR/assets bu bağlantı adresine giderek görebilirsiniz. Vadeli işlem bakiyeniz aşağıdaki görselde ki gibi görünecektir.

Vadeli Bakiyesi

Şimdi bu $10 vadeli bakiyemizi nasıl çekilebilir yapabileceğimizi göreceğiz. İlk olarak Vadeli İşlemler sekmesinden USDT-M sayfasına giriniz.

Vadeli İşlemler Bölümü

Vadeli işlemler sayfasına geldiğinizde ilk olarak işlem tipini BTC/USDT olarak seçmelisiniz.

BTC/USDT olarak seçtikten sonra sağ kısımda yer alan 3.kısımda belirtilen alanlara tıklayarak 125x İzole işlem olarak belirtmelisiniz.

Long İçin 125x Belirleme

Aynı işlemi short işlem için de belirlemelisiniz.

Short için 125x Belirleme

Artık tüm ayarlarımız hazır şimdi $10 bakiyemiz ile işlem yapmaya başlayabiliriz. $10 bakiyemizin 5 dolarıyla Long, 5 dolarıyla da aynı anda short açacağız. Amacımız vadeli işlem bakiyemizi kullanarak çekilebilir bakiye elde etmek. Bunun için de işlem yapmamız gerekiyor.

Long ve Short Açma

Piyasa ibaresini seçip, %50 olacak şekilde fiyatımızı ayarlıyoruz. Önce Long açıyoruz, Sonra Short açıyoruz. Böylelikle 5$ dolar long işlemi, 5$ dolar short işlemi açmış oluyoruz.

Açık İşlemler

Gördüğünüz gibi işlemler bu şekilde açık hale gelicek, birisi zarar edecek birisi kâr edecek arkadaşlar. Birisinin kârı $10 bakiyeye yaklaştığı zaman veya geçtiğinde işlemimizi kapatacağız.

Birisi 0.58$ kâr ediyorken, diğeri 0.30$ zarar ediyor. Bunlardan herhangi birisi 10$ kâra geldiğinde stratejimiz tamamlanacak ve bakiyemiz artık çekilebilir bakiye olacaktır.

İşlemleri kapatırsanız göreceğiniz net kâr ise burada yazmaktadır.

İşlemlerin Kâr Durumu

Elbette bu strateji az da olsa risk içermektedir arkadaşlar anlık bir yükseliş sonrası düşüşte takip edilmezse vadeli işlem bakiyemizi kaybedebiliriz. Airdrop TR grubumuzda birçok arkadaş bu şekilde +30$ kâr ederek çekim yapabilmiştir.

Yatırımlı Diğer Bonusları Alma

Bu aşamadan sonra yapılacak olanlar kripto para borsalarında tecrübe ve bilgi gerektirmektedir arkadaşlar. Spot işlem yapabilmeniz için MEXC Global Spot Piyasasına girmeli ve aşağıda yer alan görevleri yerine getirmelisiniz.

Görev 1: Spot taker işlemlerde +1,000$ üzerinde hacim yarat.

Ödül: 166 DXGM ve 5 MX Token Kazan!

Görev 2: Spot taker işlemlerde +3,000$ üzerinde hacim yarat.

Ödül: 20$ çekilebilir bakiye kazan!

İlave olarak aşağıda yer alan 1000$ Kazanın kısmından da görevleri yaparak ek dolar kazanabilirsiniz.

Tüm merak ettikleriniz ve destek almak için Telegram/@AirdropOTag kanalımıza katılabilir, sohbet alanından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. […] MEXC Global ile 800-900 TL Para Kazanma Fırsatı – Bonusları Çekilebilir Yapma Stratejisi! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir